click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results

Properties listed in Yrshek

I ri ne treg
€ 3.000 months
Jepet me qira Bar-Restorant 🏡 GodinĂ« 3-katĂ«she 📏Sipërfaqja e ambjentit 500m2 njollĂ« ndĂ«rtimi dhe 1500 m2 siperfaqe [me shume]
€ 160.000
Shitet Vile nĂ« Yrshek. Vila Ă«shtĂ« me dy kate, disponon sipĂ«rfaqe ndertimi 400 m2 dhe siperfaqe parcele 1000 mÂČ . E [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 3.000.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat