click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in Vore

I ri ne treg
€ 400.000
Shitet Truall, Vore. Sipërfaqja e truallit  4080 m2, Ndodhet mes Vores dhe Doganes Tiranes. Me Hipoteke Për më shum [me shume]
I ri ne treg
€ 600 /muaj
Jepet me qira magazinë ne Vore . Magazina ndodhet në katin e parë dhe disponon një sipërfaqe prej 300 m2. Ambienti [me shume]
€ 1.012.500
Adresa: Autostrada Tirane-Durres, ne afersi te qytetit te Vores Certifikate Pronesie Siperfaqja: 10.125m2 Shitet to [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat