click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results

Properties listed in vlore

€ 265.000
Shitet toke ne Himare, Ka nje siperfaqe prej 2400  m2. Disponon vertetim hipotekor Mundesi e arte investimi E pozic [me shume]
€ 1
Shiten toka per investim Himare. Siperfaqe dhe pozicionime te ndryshme Mundesi asistence ne pregatitjen e dokumenta [me shume]
€ 280.000
Shitet toke ne Himare fshat. Ka nje siperfaqe prej 3500 m2. Mundesi e arte investimi E pozicionuar buze rruge. Ndod [me shume]
€ 40.000
Shitet toke ne Himare fshat. Ka nje siperfaqe prej 600 m2. Me dokumentacion te rregullt hipotekor (certifikate pron [me shume]
80 euro/m2
Shitet toke ne Himare. Toka ka nje siperfaqe prej 1000 m2. E pozicionuar ne nje zone lehtesisht te aksesueshme nga [me shume]
85€/m2
Shitet toke ne Himare ne zonen e Potamit. Toka ka nje siperfaqe qe varion nga 2000 m2- 5000 m2. E pozicionuar ne nj [me shume]
70€/m2
Shitet toke ne Lukove. Toka ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 5000 m2 E aksesushme lehtesisht Mundesi e arte in [me shume]
40€/m2
Shitet toke ne Iljas. Ka nje siperfaqe prej 5.000 m2. Mundesi e arte investimi E pozicionuar buze rruge. Ndodhet af [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 3.000.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat