click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results

Properties listed in Vasil Shanto

€ 550 /month
Jepet me qira ambient tregtare prane Lulishte 1-Majit ne Vasil Shanto. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e pare [me shume]
Rezervuar
€ 300 months
Jepet ambjent biznesi me qira, Vasil Shanto. Sipërfaqja e biznesit 44 m2. Kati i dytë Ambjent open space. Një tuak [me shume]
I ri ne treg
€ 1.400
Jepet me qera ambient Vasil Shanto Kati 2 Sipërfaqe prej 200 m2, momentalisht apartament banimi. Ambienti eshte i p [me shume]
I ri ne treg
€ 350 /muaj
Jepet me qira apartament 1+1 në Vasil Shanto. Kati 6 Siperfaqe 65 m2 Pallat i ri pa ashensor Ambient ndenje sëbashk [me shume]
I ri ne treg
€ 350 /month
Jepet me qira apartament 1+1 në Vasil Shanto. Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim dhe ka orientim jug-lindje-per [me shume]
I ri ne treg
€ 160.000
Shitet apartament 4+1 në Vasil Shanto. Apartamenti ndodhet në katin e 4 të një pallati ekzistues 5 katësh, disponon [me shume]
I ri ne treg
€ 250 /month
Jepet me qira ambient tregtar në zonën e Vasil Shantos, tek Rruga Njazi Demi. Disponon sipërfaqe totale 40 m2. Obje [me shume]
I ri ne treg
€ 300.000
Shitet ambient tek Vasil Shanto prane KESH. Eshtë i pozicionuar në katin 0 me shkalle me sipërfaqe 150 m2. Ambienti [me shume]
I ri ne treg
€ 300.000
Shitet apartament 1+1 dhe dyqan ne katin 0 te nje pallati ekzistues ne zonen Vasil Shanto. Siperfaqja totale e kesa [me shume]
I ri ne treg
€ 165.600
Apartamenti ndodhet në zonën e Vasil Shanto. Informacion mbi apartamentin: kati i 3 banim, sipërfaqa e apartamentit [me shume]
I ri ne treg
€ 85.800
Shitet apartament 1+1 tek Rr.”Sulejman Delvina”, Vasil Shanto. Apartamenti ndodhet në katin e 6 banim të një pallat [me shume]
I ri ne treg
€ 110.500
Shitet apartament 2+1 te Blloku Vasil Shanto Rr.”Sulejman Delvina” Apartamenti ndodhet në katin e 6 banim të një pa [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 3.000.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat