click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results

Properties listed in Vaqarr

I ri ne treg
€ 8.000.000
Shitet shtepi dhe toke Vaqarr. Shtepia është 2 kateshe , disponon nje sipërfaqe totale banimi  prej 160 m2 dhe sipe [me shume]
I ri ne treg
€ 160.000
Toka është e pozicionuar në zonen e Vaqarrit në Prush. Informacion mbi Tokën: sipërfaqe 2800m², me hipotekë Mundesi [me shume]
I ri ne treg
€ 623.000
Toka ndodhet ne Vaqarr prane Lufres. Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës, 8900 m2 me 2 certifikata pronësie, [me shume]
I ri ne treg
€ 89.000
Shitet toke ne nje fshat ne periferi te Tiranes, Vaqarr, me plan zhvillimi industrial, vetem 7.5 km larg Tiranes me [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 3.000.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat