click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in Unaza e Re

I ri ne treg
€ 320 /month
Jepet me qira apartament 2+1, Unaza e Re. Kati 6 banim. Sipërfaqja totale e apartamentit 100 m2.  Salloni i ndenje [me shume]
€ 76.500
Shitet apartament 2+1 tek Unaza e re. Kati 6 banim, 7 teknik, me hipoteke. Sipërfaqja totale e apartamentit 89.48 [me shume]
I ri ne treg
€ 62.300
Apartament 1+1, Rruga Teodor Keko “Future Home Rezidence Sipërfaqe ndërtimi 65.5 m2 Kati 6 Salloni ndenjes , ambien [me shume]
I ri ne treg
€ 83.200
Apartament 3+1 Rruga 29 Nentori, Unaza e Re Kati 5. Siperfaqe 118.8  m2 Salloni ndenjes dhe ambjent gatimi, 3 dhoma [me shume]
I ri ne treg
€ 42.000
Apartament 1+1 Rruga 29 Nentori, Unaza e Re Kati i 6. Siperfaqe 59.4  m2 Salloni ndenjes dhe ambjent gatimi, dhoma [me shume]
I ri ne treg
€ 46.000
Shitet apartament 2+1 Unaza e Re salloni ambienti gatimit 2 dhomat e gjumit tualeti  ballkoni kati 6 siperfaqe 87 m [me shume]
I ri ne treg
€ 94.500
Apartament 2+1 , Unaza e Re prane OZON  Kati 3 Sipërfaqe ndërtimi :  115.7 m2 Me hipoteke Sallonin ndenjes, ambient [me shume]
I ri ne treg
€ 44.200
Apartament 1+1 Unaza e Re Siperfaqje 63.14  m2 kati i 2 banim. Salloni ndenjes dhe ambjent gatimi, dhoma e gjumit, [me shume]
I ri ne treg
€ 82.864
Apartament 2+1, Unaza e Re. Kati i 3. Sipërfaqe ndërtimi 103.58 m2. Salloni ndenjes , ambienti i gatimit, 2 dhomat [me shume]
I ri ne treg
€ 170 /muaj
Jepet me qira ambient tregtar Unaza e Re Kati 0 teknik Siperfaqe 40m2 Për më shumë informacion apo një vizitë në pr [me shume]
I ri ne treg
€ 86.800
Apartament 2+1 Unaza e Re, “Sima Com Rezidenc”.  Kati 5 Sipërfaqe ndërtimi :  108.46 m2 Fazë shtrimi pl [me shume]
I ri ne treg
€ 66.196
Disponojmë apartament 2+1 në një zonë shumë të qetë dhe të sigurt,në zonën e Unazës së Re prane Caza Italia Rruga 2 [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat