click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in Unaza e Re

I ri ne treg
€ 320 /month
Jepet me qira apartament 2+1, Unaza e Re. Kati 6 banim. Sipërfaqja totale e apartamentit 100 m2.  Salloni i ndenje [me shume]
I ri ne treg
€ 83.200
Apartament 3+1 Rruga 29 Nentori, Unaza e Re Kati 5. Siperfaqe 118.8  m2 Salloni ndenjes dhe ambjent gatimi, 3 dhoma [me shume]
I ri ne treg
€ 42.000
Apartament 1+1 Rruga 29 Nentori, Unaza e Re Kati i 6. Siperfaqe 59.4  m2 Salloni ndenjes dhe ambjent gatimi, dhoma [me shume]
I ri ne treg
€ 94.500
Apartament 2+1 , Unaza e Re prane OZON  Kati 3 Sipërfaqe ndërtimi :  115.7 m2 Me hipoteke Sallonin ndenjes, ambient [me shume]
I ri ne treg
€ 170 /muaj
Jepet me qira ambient tregtar Unaza e Re Kati 0 teknik Siperfaqe 40m2 Për më shumë informacion apo një vizitë në pr [me shume]
I ri ne treg
€ 92.000
Shitet apartament 3+1 prane Bar ” Artisti” tek Unaza e Re. Apartamenti disponon siperfaqe 100 m2 dhe nd [me shume]
I ri ne treg
€ 125 /muaj
Jepet me qira ambient tregtar Unaza e Re. Ambienti ndodhet në katin e 1 teknik dhe disponon sipërfaqe 25 m2. Zona ë [me shume]
I ri ne treg
€ 108.360
Shitet apartament 2+1 në një nga komplekset me punime më cilësore në qytet tek Unaza e Re. Informacion mbi apartame [me shume]
I ri ne treg
€ 76.000
Shitet apartament 2+1 ne zonen e Unazes se Re, prane fabrikes se miellit. Siperfaqa e apartamentit: siperfaqe total [me shume]
I ri ne treg
€ 82.000
Shitet apartament 2+1 ne zonen e Unazes se Re, prane Kompleksit Molla. Siperfaqe totale 104 m2 Kati i 7 i nje palla [me shume]
I ri ne treg
€ 87.500
Shitet apartament 3+1, Astir. Ndodhet në katin e 6 të një pallati 7 katësh dhe disponon sipërfaqe totale 134.5 m2. [me shume]
I ri ne treg
€ 83.500
Shitet apartament 3+1, në Rrugën ‘Mikel Maruli’, Astir. Ndodhet në katin e 2 banim dhe disponon sipërfaqe totale 11 [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat