click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in Teg

I ri ne treg
€ 1.300 /muaj
Apartament 2+1 Rezidenca Long Hill, Teg nje nga zonat me te preferuara te kryeqytetit. Kati 2 Siperfaqe 130 m2 Sall [me shume]
I ri ne treg
€ 260.000
Apartament 2+1 Rezidenca Long Hill, Teg nje nga zonat me te preferuara te kryeqytetit. Kati 2 Siperfaqe 95 m2 Sallo [me shume]
I ri ne treg
€ 260.000
Apartament 2+1 Rezidenca Long Hill, Teg nje nga zonat me te preferuara te kryeqytetit. Kati 2 Siperfaqe 95 m2 Sallo [me shume]
I ri ne treg
€ 300.000
Shitet apartament 4+1 ne nje nga komplekset me te bukur ne zonen e Teg “Secret Garden” dhe eshte e rrethuar nga pyl [me shume]
I ri ne treg
€ 164.000
Apartament 1+1, “Joy Rezidence”  Tegu. Kati 1 , ndertim i ri. Siperfaqe totale 81.92 m2. Ambient ndenje [me shume]
I ri ne treg
€ 355.000
Shitet vile e bashkengjitur ne Rezidencen ‘Secret Garden’! Vila ndodhet ne Rezidencen “Secret Garden”, [me shume]
I ri ne treg
€ 650.000
Shitet Super Vile ne Rezidencen Akacia Hill, prane TEG. Strukture 4 kateshe me oborr Siperfaqe totale ndertimi 427 [me shume]
I ri ne treg
€ 341.900
Shitet Vile në Mjull Bathore. Residenca ofron dritë ntyrale gjatë gjithë ditës falë orientimit të saj jug-lindje. K [me shume]
I ri ne treg
€ 500.000
Vila ndodhet në një kompleks të qetë në afërsi të TEG-ut Ka strukturë 4-katëshe me sipërfaqe të brendshme 404 m2 dh [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat