click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results

Properties listed in Stadiumi Dinamo

I ri ne treg
€ 350 /month
Jepet me qira apartament 1+1 tek Stadiumi Dinamo. Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati ekzis [me shume]
I ri ne treg
€ 230.000
Shitet dupleks tek Stadiumi Dinamo. Siperfaqja eshte 250 m2 dhe ndodhet ne katet 10 & 11. Organizimi: sallon nd [me shume]
I ri ne treg
€ 750 /muaj
Apartament 2+1 Stadiumi Dinamo. Kati i 2 teknik, Sipërfaqe totale 85 m2 Salloni ndenjes, 2 dhomat e gjumit, tualeti [me shume]
I ri ne treg
€ 500 /muaj
Jepet me qira ambient tregtar pranë Stadiumit Dinamo. Sipërfaqe të brendshme prej 80 m2 dhe sipërfaqe verande 8 [me shume]
€ 160.000
Shitet apartament 2+1 në zonën e Stadiumit Dinamo tek rruga ‘Gjin Kuqali’. I pozicionuar në katin e 2 b [me shume]
I ri ne treg
€ 2.700 /muaj
Jepet me qera ambient tek Stadiumi Dinamo. Informacion mbi ambientin : sipërfaqja e ambientit 96 m2,kati 0. Detaje [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 3.000.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat