click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results

Properties listed in Stacioni i Trenit

1350 euro/m2
Shitet apartament 2+1 tek Stacioni i Trenit ne fund te Bulevardit te Ri. Mundesi zgjedhje te kateve dhe m2 I aksesu [me shume]
1050 euro/m2
Shitet apartament 2+1 tek Stacioni i Trenit ne fund te Bulevardit te Ri. Mundesi zgjedhje te kateve dhe m2 I aksesu [me shume]
I ri ne treg
€ 165.200
Shitet apartament 2+1 tek Stacioni Trenit. Apartamenti disponon një sipërfaqe prej 127 m2, kati 7 teknik. Organizim [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 3.000.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat