click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results

Properties listed in Shkoze

I ri ne treg
€ 73.000
Shitet apartament 2+1, Relux Residence, Shkoze, Rruga Ali Demi. Apartamenti disponon siperfaqe totale 97.3m prej se [me shume]
I ri ne treg
€ 450.000
Shitet Vilë në Shkozë, tek Ish-Uzina e Autotraktorëve. Ndodhet në një zonë të qetë dhe me ajër të pastër. Vila ësht [me shume]
I ri ne treg
€ 140.000
Shitet shtëpi private në Shkozë, Rruga Ali Demi. Disponon sipërfaqe ndërtimi 215 m2 dhe sipërfaqe totale 280m2. Sht [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 3.000.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat