click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in Selit

I ri ne treg
€ 39.200
Shitet apartament 1+1 Selite. Kati 2, sipërfaqe ndërtimi 49 m2 Salloni ndenjes, ambienti gatimit, 1 dhome gjumi,  t [me shume]
I ri ne treg
€ 67.000
Apartament 2+1, Selite prane Fabrikes se Birres. Disponon siperfaqe totale 89.27 m2 Ndodhet ne katin e 1. Salloni, [me shume]
I ri ne treg
€ 43.000
💥Super Okazion!! 700 euro m2 !! Apartament 1+1, Selite prane Fushes Halili. Disponon siperfaqe totale 61 m2 Ndodhet [me shume]
I ri ne treg
€ 42.000
Shitet apartament 1+1 Selite, prane Xhamise Rruga Hamdi Pepa. Informacion mbi apartamentin: kati 3, sipërfaqe ndërt [me shume]
I ri ne treg
€ 61.000
Shitet apartament 2+1 Selite, prane Xhamise Rruga Hamdi Pepa. Informacion mbi apartamentin: kati 3, sipërfaqe ndërt [me shume]
I ri ne treg
€ 250.000
Shitet vile tek nenstacion elektrik ne Selite. Vila ka strukturë 4-katëshe ku kati i 1 sherben si garazh dhe ambien [me shume]
€ 650.000
E keni prasysh ate vilen e endrrave? Vila ne shitje eshte nje nga ato, me krevate te medhenje, me nje mini bar dhe [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat