click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in Rruga Xhanfize Keko

I ri ne treg
€ 55.000
Apartament 2+1 Rruga Ferit Xhajko Siperfaqje 62 m2 Kati i 5 banim. Salloni ndenjes dhe ambjent gatimi, 2 dhoma gjum [me shume]
I ri ne treg
€ 104.900
Shitet apartament 2+1 në zonën e Xhamllikut, tek ish Profarma. Sipërfaqe totale 104.9 m2. Kati 1 banim. Ambienti nd [me shume]
I ri ne treg
€ 118.071
Apartament 2+1 në zonën e Xhamllikut, tek ish Profarma. Sipërfaqe totale 131.19 m2. Kati 3 banim. Ambienti ndenjes [me shume]
I ri ne treg
€ 135.000
Shitet ambient tregtar zonen e Xhamllikut, Rruga Xhanfize Keko. Disponon nje siperfaqja totale prej 52 m2 dhe ndodh [me shume]
I ri ne treg
€ 109.400
Shitet apartament 2+1 në zonën e Xhamllikut, tek ish Profarma. Apartamenti disponon sipërfaqe totale 115.11 m2, në [me shume]
I ri ne treg
€ 118.300
Shitet apartament 2+1 në zonën e Xhamllikut, tek ish Profarma. Apartamenti disponon sipërfaqe totale 124.47 m2. Org [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat