click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in Rruga Ura

I ri ne treg
€ 70.000
Shitet apartament 2+1  Rruga Ura. Disponon një sipërfaqe prej 140 m2 , ndodhet në katin e 2 te nje pallati te ri te [me shume]
I ri ne treg
€ 85.000
Shitet apartament 2+1  Rruga Ura. Disponon një sipërfaqe prej 180 m2siperfaqe apartamenti dhe 40 m2 verande, ndodhe [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat