click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in Rruga Siri Kodra

I ri ne treg
€ 85.000
Shitet apartament 2+1 pranë punishtes së pastave tek Rr. Siri Kodra. Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim dhe dis [me shume]
I ri ne treg
€ 80.000
Shitet apartament 2+1 tek Rruga Siri Kodra. Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një pallati ekzistues 6-katës [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat