click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results

Properties listed in Rruga Sadik Petrela

I ri ne treg
€ 84.368
Shitet apartament 2+1 Rruga Sadik Petrela prane Venue Kati 1  dhe i 6 Sipërfaqe ndërtimi 105.46 m2 Salloni ndenjes, [me shume]
€ 53.500
Shitet apartament 1+1 Rruga Sadik Petrela prane Venue Kati 1, sipërfaqe ndërtimi 63.97 m2 Salloni ndenjes, ambienti [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 3.000.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat