click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results

Properties listed in Rruga Mine Peza

I ri ne treg
€ 650 months
Jepet me qira Ambjent Biznesi 🏡 Kati 0 📏Sipërfaqja e ambjentit 200m2 verandë dhe 100m2 siperfaqe e brendshme . Amb [me shume]
I ri ne treg
€ 208.300
Apartament 2+1 , Rruga Mine Peza prane Kafe Flores.  Kati 7 Sipërfaqe ndërtimi :  115.7 m2 Fazë suvatimesh sallonin [me shume]
I ri ne treg
€ 132.660
Apartament 1+1 , Rruga Mine Peza prane Kafe Flores.  Kati 7 Sipërfaqe ndërtimi :  73.7 m2 Fazë suvatimesh Sallonin [me shume]
I ri ne treg
€ 62.640
Garsoniere, Rruga Mine Peza.  Kati 7 Sipërfaqe ndërtimi :  34.8 m2 Fazë suvatimesh Salloni ndenjes , ambienti i gat [me shume]
€ 350.000
Shitet ambient tregtar tek Rr. Mine Peza. Disponon siperfaqe 130 m2. Kati 0. Dokumentacion i rregullt hipotekor. Ak [me shume]
I ri ne treg
€ 176.960
Apartament 2+1  zonen e Mine Pezes. Siperfaqe totale 126.4 m2. Kati 4 Ne ndertim Salloni ndenjes, ambienti gatimit, [me shume]
I ri ne treg
€ 162.400
Apartament 2+1  zonen e Mine Pezes. Siperfaqe totale 116 m2. Kati 7 Ne ndertim Salloni ndenjes, ambienti gatimit, 2 [me shume]
I ri ne treg
€ 156.600
Shitet, apartament 2+1  zonen e Mine Pezes. Apartamenti  në një rezidence te re ne ndertim me siperfaqe totale 116 [me shume]
I ri ne treg
€ 126.500
Shitet, apartament 2+1  zonen e Mine Pezes. Apartamenti  në një rezidence te re ne ndertim me siperfaqe totale 93.7 [me shume]
I ri ne treg
€ 160.000
Shitet apartament 2+1 ne zonen e Mine Pezes. Siperfaqe totale 95 m2, kati 1, me hipoteke. Organizimi: salloni i nde [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 3.000.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat