click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in Rruga Kongresi Manastirit

I ri ne treg
€ 83.200
Apartament 2+1 Rruga Kongresi Manastirit Siperfaqje 104  m2 Kati i 7 banim. Orientim Jug Lindje Salloni ndenjes dhe [me shume]
I ri ne treg
€ 97.648
Apartament 2+1 Rruga Kongresi Manastirit Siperfaqje 114.88  m2 Kati i 3 banim. Orientim Jug Lindje Perendim Salloni [me shume]
I ri ne treg
€ 88.600
Apartament 2+1 Rruga Kongresi Manastirit. Kati 4 banim . Sipërfaqe totale 105.5 m2. Salloni, ambjenti gatimit, 2 dh [me shume]
I ri ne treg
€ 78.986
Apartament 2+1 në zonën e spitalit “Nënë Tereza”,  “Kongresi Manastirit”. Kati 6 banim dhe disponon një sipërfaqe t [me shume]
I ri ne treg
€ 82.271
Apartament 2+1 në zonën e spitalit “Nënë Tereza”,  “Kongresi Manastirit”. Kati 5 banim dhe disponon një sipërfaqe t [me shume]
I ri ne treg
€ 90.160
Shitet apartament 2+1+2 në zonën e spitalit “Nënë Tereza”, Rr. “Kujtim Laro” pranë “Kongresit të Manastirit”. Apart [me shume]
I ri ne treg
€ 88.160
Shitet apartament 2+1+2 në zonën e spitalit “Nënë Tereza”, Rr. “Kujtim Laro” pranë “Kongresit të Manastirit”. Apart [me shume]
I ri ne treg
€ 60.800
Shitet apartament 1+1 në zonën e spitalit “Nënë Tereza”, Rr. “Kujtim Laro” pranë “Kongresit të Manastirit”. Apartam [me shume]
I ri ne treg
€ 85.000
Shitet apartament 2+1+2 në zonën e spitalit “Nënë Tereza”, Rr. “Kujtim Laro” pranë “Kongresit të Manastirit”. Apart [me shume]
I ri ne treg
€ 250.000
Shitet vilë në Rrugën Kongresi Manastirit. Vila është 3-katëshe dhe dispononnje siperfaqe totale prej 109.7 m2 ku 9 [me shume]
I ri ne treg
€ 47.000
Shitet apartament 1+1 Rruga Kongresi Manastirit. Apartamenti disponon sipërfaqe totale 53 m2 dhe ndodhet ne katin e [me shume]
I ri ne treg
€ 95.800
Shitet apartament 2+1+2 në zonën e spitalit “Nënë Tereza”, Rr. “Kujtim Laro” pranë “K [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat