click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in Rruga Kavajes

I ri ne treg
€ 78.000
Apartament 1+1 Rruga e Kavajes “Square 21” Siperfaqje 67.8  m2 kati 11 banim. Salloni ndenjes dhe ambje [me shume]
I ri ne treg
€ 206.500
Dupleks 3+1 Rruga e Kavajes, ne Rrugen Mihal Duri, prane qendres. Siperfaqje 121.46  m2 kati i 2 banim i 3 teknik. [me shume]
I ri ne treg
€ 50.000
Shitet ambient tregtar dhe parkim ne zonen e Globe, Rruga e Kavajes, Kati 0 teknik Siperfaqe 40.5 m2 Për më shumë i [me shume]
I ri ne treg
€ 119.815
Apartament 1+1 Rruga e Kavajes. Siperfaqe apartamenti 77.3 m2. Sallon ndenje dhe ambjent gatimi, dhoma e gjumit,  t [me shume]
Rezervuar
€ 450 /Muaj I Diskutueshem
Apartament 2+1, Rruga e Kavajes. Kati 3. Sipërfaqe totale 73 m2. Korridor shpërndarës, ambienti ndenjes,  ambienti [me shume]
I ri ne treg
€ 100.300
Apartament 2+1, Rruga e Kavajes prane Globe. Sipërfaqe totale 118 m2. Kati i 11 banim.  Ambient ndenje, ambient gat [me shume]
I ri ne treg
€ 180.000
Apartament 3+1, Rruga e Kavajes Kati 2 , pallat ekzistues. Siperfaqe totale 89 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, [me shume]
I ri ne treg
€ 95.000
Apartament 2+1 në Kompleksin Golden Park 2, në Rrugën e Kavajës. Sallon ndenjeje, ambienti gatimit, dy dhoma gjumi, [me shume]
I ri ne treg
€ 68.700
Apartament 1+1, Rruga e Kavajes, Rruga Stavri Themeli Kati 6 , ndertim i ri drejt perfundimit. Siperfaqe totale 68. [me shume]
I ri ne treg
€ 89.934
Shitet apartament 2+1 në Kompleksin Golden Park 2, në Rrugën e Kavajës. Organizimi: sallon ndenjeje, ambienti gatim [me shume]
I ri ne treg
€ 130.000
Shitet apartament 2+1 në Kompleksin Golden Park 2, në Rrugën e Kavajës. Organizimi: sallon ndenjeje, ambienti gatim [me shume]
I ri ne treg
€ 300.000
Shitet dupleks ndodhet ne Rrugen e Kavajes. Siperfaqja e apartamenti 200 m2 ku 72.2 m2 kati i 2 dhe 89 m2 kati i 3 [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat