click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in Rruga Kavajes

I ri ne treg
€ 95.000
Shitet apartament 1+1, Rruga Kavajes prane Globe. Kati 5 banim. Sipërfaqja e apartamentit 59 m2 + garazhd i mbyllu [me shume]
€ 43.800
Apartament 1+1 Rruga e Kavajes perballe Spitalit Amertikan 3 Kati i 1 banim i 2 teknik. Siperfaqe 58.4  m2 Salloni [me shume]
I ri ne treg
€ 226.300
Super Apartament 3+1 Rruga e Kavajes. Siperfaqja e apartamenti 146 m2 Organizimi: sallon ndenje dhe ambjent gatimi, [me shume]
I ri ne treg
€ 49.300
Apartament 1+1 Rruga e Kavajes prane fushes Halili Kati i 6. Siperfaqe 65.7 m2 Orientim Jug Perendim Salloni ndenje [me shume]
I ri ne treg
€ 69.900
Apartament 2+1 Rruga e Kavajes prane fushes Halili Kati i 6. Siperfaqe 93.09 m2 Orientim Veri Lindje Salloni ndenje [me shume]
I ri ne treg
€ 148.200
Shitet apartament 2+1 Rruga e Kavajes tek ‘Square21’. Siperfaqe totale 123.5 m2. Salloni ndenjes se bashku me ambie [me shume]
I ri ne treg
€ 400 /Muaj
Apartament 1+1, Rruga e Kavajes “Square 21” Kati 2 banimi 4 teknik. Ashensor Ambienti ndenjes, ambienti [me shume]
I ri ne treg
€ 78.000
Apartament 1+1 Rruga e Kavajes “Square 21” Siperfaqje 67.8  m2 kati 11 banim. Salloni ndenjes dhe ambje [me shume]
I ri ne treg
€ 206.500
Dupleks 3+1 Rruga e Kavajes, ne Rrugen Mihal Duri, prane qendres. Siperfaqje 121.46  m2 kati i 2 banim i 3 teknik. [me shume]
I ri ne treg
€ 50.000
Shitet ambient tregtar dhe parkim ne zonen e Globe, Rruga e Kavajes, Kati 0 teknik Siperfaqe 40.5 m2 Për më shumë i [me shume]
I ri ne treg
€ 119.815
Apartament 1+1 Rruga e Kavajes. Siperfaqe apartamenti 77.3 m2. Sallon ndenje dhe ambjent gatimi, dhoma e gjumit,  t [me shume]
Rezervuar
€ 450 /Muaj I Diskutueshem
Apartament 2+1, Rruga e Kavajes. Kati 3. Sipërfaqe totale 73 m2. Korridor shpërndarës, ambienti ndenjes,  ambienti [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat