click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results

Properties listed in Rruga Jordan Misja

€ 132.070
Shitet apartament ne rrugen Jordan Misja prane Bulevardit te Ri 2+1 Siperfaqe fizike 84.64M2 Siperfaqe e perbashket [me shume]
I ri ne treg
€ 390.000
Shitet shtepi dhe toke Rruga Bektash Kozeli, prane Rruges Jordan Misja. Shtepia është 1 kateshe , disponon nje sipë [me shume]
I ri ne treg
€ 140.000
Apartamenti ndodhet në Rrugën Jordan Misja, kompleksi Gener 2. Informacion mbi apartamentin: kati i 1 banim, sipërf [me shume]
I ri ne treg
€ 220.000
Shitet apartament 2+1 ne katin e I-re ne rrugen Jordan Misja ,me siperfaqe 78.5 m2. Apartamenti eshte i organizuar [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 3.000.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat