click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in Rruga Elbasanit

I ri ne treg
€ 1.800 months
Jepet vile 3-katëshe tek Rr.Elbasanit. Sipërfaqja e secilit kat është 180m2 dhe sipërfaqja e truallit është 420 m2. [me shume]
I ri ne treg
€ 1.600 /month
Jepet me qira Vilë , Rr. Ali Visha pranë ambasades Amerikane 🏡 Kate 2 📏Sipërfaqja e ndërtimit katit të parë 127 m2 [me shume]
I ri ne treg
€ 95.700
Apartament 1+1 Rruga e Elbasanit Kati i 6. Siperfaqe 63.8 m2 Salloni ndenjes dhe ambjent gatimi, dhoma e gjumit, tu [me shume]
I ri ne treg
€ 600 /muaj
Ambient zyrash Rruga e Elbasanit. Kati 1 banim  2 dhoma gjumi,  tualeti dhe 2 ballkone, e arreduar si zyre. Sipërfa [me shume]
I ri ne treg
€ 150.000
Shitet apartament 2+1 Rruga e Elbasanit, tek hkolla e Mesme e Gjuheve te Huaja. Kati i 3, sipërfaqe ndërtimi : 105. [me shume]
I ri ne treg
€ 300.000
Shitet apartament 2+1 Rruga e Elbasanit. Informacion mbi apartamentin: Kati 8 banim, siperfaqe 146 m2, ndertim i ri [me shume]
I ri ne treg
€ 550 /muaj
Jepet me qira apartament 2+1 tek Rruga e Elbasanit, Rruga Fuat Toptani. Apartamenti ndodhet në katin e 3 të një pal [me shume]
I ri ne treg
€ 600 /month
Jepet me qira apartament 2+1 tek Rruga e Elbasanit. Apartamenti ndodhet në katin e 11 të një pallati të ri 12 katës [me shume]
I ri ne treg
€ 131.750
Shitet ambient ne Rrugen e Elbasanit perballe terminalit te autobuzave. Informacion mbi ambientin: buzë rruge, kati [me shume]
I ri ne treg
€ 66.000
Shitet apartament 1+1 në Rrugën Stavro Vinjau, pranë Ambasadës Amerikane. Disponon sipërfaqe totale 64 m2 dhe ndodh [me shume]
I ri ne treg
€ 800 /month
Jepet me qira ambient tregtar tek Rruga Dervish hima pranë Stadiumit Air Albania. Informacion mbi ambientin: kati 0 [me shume]
Dhene me qera
€ 290 /month
Apartamenti është i pozicionuar në Rrugën e Elbasanit. Informacion mbi apartamentin: kati 3 banim i një pallati 4 k [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat