click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in Rruga e Barrikadave

I ri ne treg
€ 208.080
Shitet apartament 2+1 i poziconuar në një zone të preferuar dhe të ferkuentuar në afërsi të qendrës së Tiranës tek [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat