click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in Rruga Asim Vokshi

I ri ne treg
€ 111.020
Shitet apartament 1+1 tek rruga Asim Vokshi. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 79.3 m2 dhe është i organizuar në [me shume]
I ri ne treg
€ 127.680
Shitet apartament 2+1 tek rruga Asim Vokshi. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 91.2 m2 dhe është i organizuar në [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat