click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in Rruga 5 Maji

I ri ne treg
€ 49.600
Shitet apartament 1+1 Rruga 5 Maji. Kati 1 , sipërfaqe ndërtimi 61.9 m2 Salloni ndenjes, ambienti gatimit, 1 dhome [me shume]
I ri ne treg
€ 88.200
Apartament 2+1 5 Maji Kati i 4 Siperfaqe 103.68 m2 Salloni ndenjes dhe ambjent gatimi, 2 dhomat e gjumit, 2 tualete [me shume]
I ri ne treg
€ 80.000
Shitet  apartament 2+1 në një pallat te ri tek 5 Maji. Informacion mbi apartamentin: kati 2 banim, sipërfaqe ndërti [me shume]
I ri ne treg
€ 102.077
Shitet  apartament 3+1 në një nga komplekset me punime më cilësore në qytet tek 5 Maji. Informacion mbi apartamenti [me shume]
I ri ne treg
€ 76.700
Shitet  apartament 2+1 në një nga komplekset me punime më cilësore në qytet tek 5 Maji. Informacion mbi apartamenti [me shume]
I ri ne treg
€ 79.800
Shitet  apartament 2+1 në një nga komplekset me punime më cilësore në qytet tek 5 Maji. Informacion mbi apartamenti [me shume]
I ri ne treg
€ 81.439
Shitet  apartament 2+1 në një nga komplekset me punime më cilësore në qytet tek 5 Maji. Informacion mbi apartamenti [me shume]
I ri ne treg
€ 87.760
Shitet apartament 2+1 në një nga komplekset me punime më cilësore në qytet tek 5 Maji. Informacion mbi apartamentin [me shume]
I ri ne treg
€ 121.800
Shitet 1 apartamente 2+1 në një nga komplekset me punime më cilësore në qytet tek 5 Maji. Informacion mbi apartamen [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat