click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results

Properties listed in Rruga 4 Deshmoret

I ri ne treg
€ 1.100 /muaj
Jepet me qira ambient tregtar Rruga 4 Deshmoret . Ambienti ndodhet në katin e 2 teknik dhe disponon sipërfaqe 163 m [me shume]
I ri ne treg
€ 1.100.000
Shitet vilë në Rrugën “4 Dëshmorët” tek Selvia. Vila është 3-katëshe dhe disponon dokumentacion të rrre [me shume]
€ 100.000
Shitet apartament 2+1 tek rruga “Riza Cerova” prane Shkolles se Kuqe. Apartamenti ndodhet në katin e 1 [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 3.000.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat