click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in Rruga Dibres

I ri ne treg
€ 100.620
Shitet apartament 2+1 Rruga e Dibrës, pranë farmacise 10. Sipërfaqe totale 111.8 m2 Kati 2. Salloni,  ambjenti gati [me shume]
I ri ne treg
€ 71.000
Shitet apartament 2+1 Rruga e Dibres prane shkolles se bashkuar. sallon 2 dhoma gjumi tualeti ballkoni kati 7 siper [me shume]
I ri ne treg
€ 121.635
Shitet apartament 3+1 Rruga e Dibres sallon 3 dhoma gjumi garderobe 2 tualete ballkoni kati 7 siperfaqe 135.15 m2 n [me shume]
I ri ne treg
€ 74.000
Shitet apartament 2+1+2 në zonën e spitalit “Nënë Tereza” Rruga e Dibres. Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim dh [me shume]
I ri ne treg
€ 107.000
Shitet apartament 2+1 Rruga e Dibrës, pranë ish restorant durresi. Informacione mbi apartamentin : sipërfaqe totale [me shume]
I ri ne treg
€ 125.000
Shitet apartament 2+1 ne katin e 2 Rruga e Dibres prane bar Observator me siperfaqe totale 99 m2. Organizimi: ambje [me shume]
I ri ne treg
€ 70.000
Shitet apartament 1+1, ne Rrugen e Dibres 200 m mbi Medresene Ndodhet ne katin e 3 banim, ne pallat te ri dhe dispo [me shume]
I ri ne treg
€ 83.600
Shitet Apartament 1+1 ne Rrugen Isa Boletini. Apartamenti është i pozicionuar në një pallat me punime cilësore ne n [me shume]
I ri ne treg
€ 78.740
Shitet apartament dupleks ne katin e 5-6 tek Rruga e Dibres prane Fakultetit te Mjeksise. Disponon nje siperfaqe pr [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat