click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in Qender

I ri ne treg
€ 890 /Muaj
Jepet me qira ambient ne Qender te Tiranes Rruga Kajo Karafili. Apartamenti ndodhet në katin e 1 banim ne nje palla [me shume]
I ri ne treg
€ 400 /month
Jepet me qira apartament 1+1 në Qendër të Tiranës. Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim dhe disponon sipërfaqe pr [me shume]
I ri ne treg
€ 350 /muaj
Jepet me qira apartament 1+1 tek rr. Bardhok Biba, Qendër. Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim. Organizimi: ambi [me shume]
I ri ne treg
€ 550 /muaj
Jepet me qera apartament 2+1 ne Qender te Tiranes me pamje nga Sheshi Skenderbe. Organizimi: sallon, ambient gatimi [me shume]
I ri ne treg
€ 1.250.000
Ambienti ndodhet tek ‘Turdiu Center’ në Rrugën e Barrikadave. Disponon sipërfaqe totale prej 540 m2, ak [me shume]
I ri ne treg
€ 161.600
Shitet apartament 2+1 në kompleksin më modern dhe inovativ që po zhvillohet në qendër të Tiranës, në Rrugën e Barri [me shume]
I ri ne treg
€ 169.700
Shitet apartament 2+1 në kompleksin më modern dhe inovativ që po zhvillohet në qendër të Tiranës, në Rrugën e Barri [me shume]
I ri ne treg
€ 193.200
Apartamenti ndodhet në Qendër pranë Ministrisë së Drejtësisë tek Bulevardi Zogu I, Rruga Papa Kristo Negovani. Apar [me shume]
I ri ne treg
€ 117.300
Apartamenti ndodhet në Qendër pranë Ministrisë së Drejtësisë tek Bulevardi Zogu I, Rruga Papa Kristo Negovani. Apar [me shume]
I ri ne treg
€ 205.550
Apartamenti ndodhet në Qendër pranë Ministrisë së Drejtësisë tek Bulevardi Zogu I, Rruga Papa Kristo Negovani. Apar [me shume]
I ri ne treg
€ 800 /month
Jepet me qira dupleks në rrugën Bardhok Biba, pranë Qendrës së Tiranës. Ambienti ndodhet në katin e 3 banim të një [me shume]
I ri ne treg
€ 335.000
Zona ku ndodhet apartameti është ndër më të preferuarat në qytet, në Qendër te Tiranës tek Rruga e Barrikadave. Ndo [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat