click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results

Properties listed in Paskuqan

€ 145.000
Shitet shtëpi private në Paskuqan Disponon sipërfaqe ndërtimi 94.4 m2 dhe sipërfaqe totale 282.2m2. Shtëpia ka 2 ka [me shume]
I ri ne treg
€ 1.000 /muaj
Ambienti është e pozicionuar në Paskuqan. Informacion mbi godinen: 2 kateshe, sipërfaqja 480 m2, lartësi 3.5 m. Poz [me shume]
€ 200.000
Toka është e pozicionuar në zonën e Paskuqanit tek Liqeni i Bovilles. Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës 500 [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 3.000.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat