click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in Myslym Shyri

I ri ne treg
€ 150.000
Shitet apartament në zonën e Myslym Shyri-t. Apartamenti ndodhet në katin 5 të një pallati 5 katesh ekzistues. Disp [me shume]
I ri ne treg
€ 700 /muaj
Jepet me qera apartament 2+1 Myslym Shyri salloni ambienti gatimit 2 dhoma gjumi tualeti ballkoni kati 5 siperfaqe [me shume]
I ri ne treg
€ 290 /month
Jepet me qira ambient tregtar tek Myslym Shyri. 23 m2 Buze rruge kryesore. I investuar me parket dhe punime cilesor [me shume]
I ri ne treg
€ 370 /month
Jepet me qira apartament 2+1 tek Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet në katin e 3 të një pallati ekzistues. Organizim [me shume]
I ri ne treg
€ 1.200 /muaj
Jepet me qera ambient biznesi  Rruga Myslym Shyri. Informacion mbi apartamentin: Kati 2 banim i nje pallati ekzistu [me shume]
I ri ne treg
€ 330 /muaj
Jepet me qira apartament 2+1 tek Myslym Shyri. Organizimi: korridor shpërndarës, ambient ndenje, ambient gatimi, dh [me shume]
I ri ne treg
€ 350 /month
Jepet me qira apartament 1+1 tek Myslym Shyri. Organizimi: korridor shpërndarës, ambient ndenje, ambient gatimi, dh [me shume]
I ri ne treg
€ 180.000
Shitet apartament në zonën e Myslym Shyri-t. Apartamenti ndodhet në katin 0 të një pallati 6 katesh. Disponon sipër [me shume]
I ri ne treg
€ 1.700 /muaj
Ambienti ndodhet në Rrugën Myslym Shyri perballe Drejtorise se Policise. Disponon një sipërfaqe prej 50 m2 dhe ndod [me shume]
I ri ne treg
€ 121.040
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Myslym Shyri. Informacion mbi apartamentin: ndërtim i ri, kati 3 banim, [me shume]
I ri ne treg
€ 270.000
Ambienti ndodhet në zonën e Myslym Shyri-t. Disponon një sipërfaqe prej 31 m2 dhe ndodhet në katin 0. Ambienti ësht [me shume]
I ri ne treg
€ 350 /month
Jepet me qira ambient tregtar tek Drejtoria e Policisë. Ambienti ndodhet në katin 0, disponon sipërfaqe totale 32 m [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat