click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in Misto Mame

I ri ne treg
€ 35.000
Apartament 1+1 Misto Mame Siperfaqje 65 m2 Kati i 4 banim pa ashensor. Salloni ndenjes dhe ambjent gatimi, dhoma e [me shume]
I ri ne treg
€ 36.000
Shitet ambient tregtar në Misto Mame, tek kompleksi Derveni. Dyqani ndodhet ne katin zero dhe ka një sipërfaqe prej [me shume]
I ri ne treg
€ 70.000
Apartament 4+1 tek Rruga Thoma Koxha, Misto Mame. Kati 8 banim Pallati i ri me ashensor Siperfaqe totale 118 m2 1 s [me shume]
I ri ne treg
€ 73.500
Shitet apartament në zonën e Misto Mames, Rruga Thoma Koxhaj. Informacion mbi apartamentin: kati 4 banim, sipërfaqj [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat