click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in Liqeni i Thate

I ri ne treg
€ 150.000
Shitet apartament 2+1, Liqeni Thate. Sipërfaqe totale prej 107.23 m2. Kati 2 Pamje fantastike nga liqeni artificial [me shume]
I ri ne treg
€ 198.300
Shitet apartament 2+1 Liqeni Thate, Rr.(Hiqmet Buzi) 🏡 Kati 3 banim. 📏Sipërfaqja e apartamentit 124 m2. 🛋 Salloni [me shume]
Rezervuar
€ 250 /muaj
Apartament 1+1, Liqeni Thate. Kati 0, dupleks Ambienti ndenjes, ambienti gatimit, dhoma e gjumit, tualeti dhe veran [me shume]
I ri ne treg
€ 226.100
Shitet apartament 3+1 Liqeni Thate. salloni ambienti gatimit 3 dhoma gjumi 2 tualete ballkoni depo kati 5 161.5 m2 [me shume]
Dhene me qera
€ 250 /muaj
Apartament 1+1 Liqeni Thate Kati i 3. Siperfaqe 75 m2 Salloni ndenjes dhe ambjent gatimi, dhoma e gjumit, tualeti, [me shume]
I ri ne treg
€ 130.375
Shitet apartament 2+1 Liqeni Thate pamje fantastike salloni ambienti gatimit 2 dhoma gjumi tualeti 2 ballkone kati [me shume]
I ri ne treg
€ 88.750
Apartament Luksoz i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë. 🏡 Kati 3 banim. 📏 Sipërfaqja e apartamentit 71 m2 [me shume]
I ri ne treg
€ 289.500
Apartament Luksoz i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë super pamje nga Liqeni Artificial.🍃🎋 🏡 Kati 5 banim [me shume]
I ri ne treg
€ 126.150
Shitet apartament 2+1 Liqeni Thate salloni ambienti gatimit 2 dhoma gjumi 2 tualete ballkoni kati 2 siperfaqe 87 m2 [me shume]
I ri ne treg
€ 131.950
Shitet apartament 2+1 Liqeni Thate salloni ambienti gatimit 2 dhoma gjumi tualeti ballkoni kati 2 siperfaqe 91 m2 n [me shume]
I ri ne treg
€ 144.000
Shitet apartament 2+1 Liqeni Thate, prane Liqenit sallon 2 dhoma gjumi 2 tualete ballkoni kati 5 125 m2
I ri ne treg
€ 147.287
Shitet apartament 2+1, Liqeni Thate. Sipërfaqe totale prej 117.83 m2. Kati 2 Parkim Pamje Fantastike Apartamenti di [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat