click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in Liqeni Artificial

I ri ne treg
€ 301.000
Shitet apartament 3+1 Liqeni Artificial Lake View Rezidenc salloni ambienti gatimit 3 dhoma gjumi 2 tualete ballkon [me shume]
I ri ne treg
€ 178.000
Shitet apartament 2+1 Liqeni Artificial pamje fantastike salloni ambienti gatimit 2 dhoma gjumi 2 tualete veranda k [me shume]
I ri ne treg
€ 233.895
Shitet apartament 2+1 Liqeni Artificial pamje fantastike salloni ambienti gatimit 2 dhoma gjumi 2 tualete veranda k [me shume]
I ri ne treg
€ 97.352
Apartament 2+1, Liqeni Thate Kati 1 , ndertim i ri. Siperfaqe totale 121.69 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, 2 d [me shume]
I ri ne treg
€ 1.300.000
Vila është e pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë. Informacion mbi Vilën: Sipërfaqja totale ndertimi e vilës 657 [me shume]
I ri ne treg
€ 243.000
Apartamenti është i pozicionuar përballe Liqenit Artificial. Ndodhet në katin 3 banim dhe ka sipërfaqe totale prej [me shume]
I ri ne treg
€ 170.000
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit Artificial prane Kopshtit Botanik tek piceri Pavaroti. Ndodhet n [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat