click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in Laprake

I ri ne treg
€ 63.000
Apartament 2+1 Laprake prane qendres shendetsore Kati i 5 banim i fundit Siperfaqe 85 m2 Salloni ndenjes dhe ambjen [me shume]
I ri ne treg
€ 100.000
Shitet apartament 2+1+2 në Laprakë. Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati të sapo ndërtuar. Organiz [me shume]
I ri ne treg
€ 82.880
Shitet apartament 2+1  ne Laprake tek ish Sheshi Shiponja. Apartamenti është i organizuar nga salloni, 2 dhomat e g [me shume]
I ri ne treg
€ 49.360
Shitet apartament 1+1  ne Laprake tek ish Sheshi Shiponja. Apartamenti është i organizuar nga salloni, dhoma e gjum [me shume]
I ri ne treg
€ 112.000
Apartament 2+1+2+ parkim në Laprakë. Kati 3 banim i 4 teknik. Ndertim i vitit 2020. Me Hipoteke. Ambient ndenje sëb [me shume]
I ri ne treg
€ 240 /month
Jepet me qira shtepi në Laprakë. Shtëpia disponon sipërfaqe 60 m2. Organizimi: ambient ndenje sëbashku me ambient g [me shume]
I ri ne treg
€ 100.125
Shitet apartament 2+1+2 në Laprakë. Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati të sapo ndërtuar. Organiz [me shume]
I ri ne treg
€ 62.000
Shitet apartament 1+1, në Laprakë, pranë bllokut Gintash, Laprakë. Ndodhet në katin e 1 të një pallati të ri dhe di [me shume]
I ri ne treg
€ 111.815
Shitet apartament 2+1 në Laprakë, buzë rrugës kryesore. Ambjenti ka një sipërfaqe prej 117.7 m2, ndodhet në katin e [me shume]
I ri ne treg
€ 93.300
Shitet apartament 2+1 në Laprakë, buzë rrugës kryesore. Ambjenti ka një sipërfaqe prej 96.2 m2, ndodhet në katin e [me shume]
I ri ne treg
€ 108.000
Shitet apartament 2+1 i pozicionuar ne Laprake Rruga Dritan Hoxha . Ambjenti ka një sipërfaqe prej 117.7 m2, ndodhe [me shume]
I ri ne treg
€ 59.000
Shitet apartament 2+1 ne zonen e Laprakes ne Rrugen Dritan Hoxha. Ndodhet ne katin e 7 banim ndertim i viteve 2000 [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat