click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in Kopshti Botanik

Dhene me qera
€ 300 /muaj
Apartament 1+1, Kopshti Botanik. Kati 2 banim. Ashensor Ambienti ndenjes, ambienti gatimit, dhoma e gjumit, tualeti [me shume]
I ri ne treg
€ 1.560 /muaj
Ne nje zone shume te qete prane Kopshtit Botanik jepet me qera Penthouse modern! Penthouse ndodhet ne katin e kater [me shume]
I ri ne treg
€ 155.610
Apartament 2+1 Kopshti Botanik. Ndodhet në katin 1 banim dhe ka sipërfaqe totale prej 123.5 m2. Apartamenti dispono [me shume]
I ri ne treg
€ 255.000
Shitet apartament 2+1 ndodhet tek Kopshti Botanik me pamje fantastike. Informacion mbi apartamentin: ndërtim i ri, [me shume]
I ri ne treg
€ 102.000
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë, te Rruga Eduard Mano. Informacion mbi apartamentin: ka [me shume]
I ri ne treg
€ 90.250
Apartamenti është i pozicionuar te Kopshti Botanik. Informacion mbi apartamentin: kati 1, sipërfaqja e apartamentit [me shume]
I ri ne treg
€ 300.000
Ne nje zone shume te qete prane Kopshtit Botanik shitet Penthouse modern! Penthouse ndodhet ne katin e katert te nj [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat