click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results

Properties listed in Komuna e Parisit

I ri ne treg
€ 450 /muaj
Jepet me qera apartament 2+1 , Komuna Parisit, Rruga Rasim Kallakula. 📏Sipërfaqja e apartamentit 115 m2, kati 3, l [me shume]
I ri ne treg
€ 500 months
Jepet me qira ambient tregtar Komuna Parisit rruga Prokop Mima . 🏡 Kati 2  🛋   2 dhoma , 1 tualete, bosh.  👉 Eshte [me shume]
I ri ne treg
€ 2.500 months
Ambient tregtar Komuna Parisit rruga Prokop Mima . Kati 1 dhe i 2 10 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone,dush ne çdo [me shume]
I ri ne treg
€ 34.000
Shiten njesi parkimi Komuna Parisit. Shiten 2 poste parkimi prane shkolles Kristaq Rama. Për më shumë informacion a [me shume]
I ri ne treg
€ 430 /month
Jepet me qira apartament 1+1 tek Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim dhe disponon siperfaqe 60 [me shume]
I ri ne treg
€ 450 /muaj
Jepet me qera Komuna e Parisit. Informacion mbi vilën: ndërtim i ri,  kati i 3 i nje vile 4 kateshe, sipërfaqja apa [me shume]
I ri ne treg
€ 465.000
Shitet restorant në stadiumin “Selman Stermasi” pranë Komunës së Parisit. Ambienti ka një sipërfaqe pre [me shume]
I ri ne treg
€ 125.000
Ambienti ndodhet në zonën Komuna e Parisit. Informacion mbi Ambientin: buzë rruge, kati i 0, sipërfaqja e ambientit [me shume]
I ri ne treg
€ 245.000
Shitet apartament 3+1 tek ‘Komuna e Parisit’. Apartamenti disponon siperfaqe totale: 170 m2 dhe verandë [me shume]
I ri ne treg
€ 500 /muaj
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Komunës së Parisit, tek Kompleksi Kika 2. Informacion mbi apartamentin: [me shume]
I ri ne treg
€ 1.500 /muaj
Jepet me qera vilë e pozicionuar tek Komuna e Parisit. Informacion mbi vilën: ndërtim i ri,  vile 3 kateshe, sipërf [me shume]
I ri ne treg
€ 100.000
Ambienti ndodhet në Komunen e Parisit. Informacion mbi ambjentin: kati 0, sipërfaqa e ambjentit: 52.6 m2, fasadë Xh [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 3.000.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat