click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in Kodra e Diellit 2

I ri ne treg
€ 81.000
Shitet apartament 1+1 tek Kodra e Diellit 2. Katin 2 banim. Sipërfaqe totale prej 81 m2. Salloni i ndenjes ambienti [me shume]
I ri ne treg
€ 84.000
Shitet apartament 2+1 tek Kodra e Diellit 2. Katin 2 banim Sipërfaqe totale prej 103  m2 dhe  17 m2 verande. Sallon [me shume]
I ri ne treg
€ 69.800
Shitet apartament 1+1 tek Kodra e Diellit 2. Katin 1 banim Sipërfaqe totale prej 75.8 m2 dhe 6.9 m2 verande. Sallon [me shume]
I ri ne treg
€ 150.000
Shitet apartament 2+1 ne katin e 2-te te nje pallati te ri te pajisur me ashensor te Rezidenca Kodra e Diellit 2 te [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat