click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results

Properties listed in Kodra Diellit

I ri ne treg
€ 280.000
Shitet apartament 3+1 , Rr.Kodra e Diellit 🏡 Kati 8 📏Sipërfaqja e apartamentit 160 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjen [me shume]
I ri ne treg
€ 200.000
Shitet Bar Kafe, Kodra e Diellit. Sipërfaqe të brendshme prej 86 m2 dhe sipërfaqe verande. Ambienti është i in [me shume]
I ri ne treg
€ 173.500
Ambienti ndodhet në Rrugen Rrapo Hekali. Informacion mbi Ambientin: buzë rruge, kati i 0, sipërfaqja e ambientit  7 [me shume]
I ri ne treg
€ 203.000
Shitet apartament 3+1+2 tek Rezidenca ‘Kodra e Diellit’. Sipërfaqja totale e apartamentit është 162.33 prej së cilë [me shume]
I ri ne treg
€ 120.000
Shitet super apartament 2+1 tek Rruga Bll Klinton tek mbikalimi i Komunes se Parisit buze rruge kryesore. Ndodhet n [me shume]
I ri ne treg
€ 277.450
Apartamenti është i pozicionuar tek Kodra e Diellit 1. Ndodhet në katin 4 banim dhe ka sipërfaqe totale prej 118.65 [me shume]
€ 142.000
Shitet Apartamet 2+1+2 ne nje nga Rezidencat me te mira ne Tirane, tek Kodra e Diellit 1. Ndodhet ne katin 3 te nje [me shume]
€ 155.000
Shitet ambient tregtar ne hyrie te Kodres se Diellit. Ambienti ndodhet ne katin 0 dhe disponon nje siperfaqe prej 2 [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 3.000.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat