click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results

Properties listed in Kinostudio

€ 102.000
Shitet apartament 2+1 Aleksander Moisiu Kinostudio 🏡 Kati 1 banim. 📏Sipërfaqja e apartamentit 116 m2 . 🛋 Salloni i [me shume]
I ri ne treg
€ 40.000
Shitet apartament 1+1 Kinostudio 🏡 Kati 5 banim. Pallat ekzistues 📏Sipërfaqja e apartamentit 52 m2 neto. 🛋 Salloni [me shume]
€ 65.000
Shitet apartament 1+1, Rruga Myslym Keta ne zonen e Kinostudios. Apartamenti është i pozionuar në katin e 4 banim , [me shume]
I ri ne treg
€ 53.200
Shitet Apartament 2+1, prane TV KLAN ne Porcelan. Sipërfaqe ndërtimi 74.6 m2. I pozicionuar ne katin e 1 banim te n [me shume]
I ri ne treg
€ 80.000
Shitet apartament 3+1 ne zonen e Kinostudios tek rr. Aleksander Moisiu. Apartamenti ka siperfaqe 113 m2 dhe ndodhet [me shume]
I ri ne treg
€ 3.500 /muaj
 Jepet me qera godine 5 kateshe ne zonen e Kinostudios. Informacion: Siperfaqe totale 2500 m2, kati i pare 420 m2, [me shume]
I ri ne treg
€ 100.000
Shitet apartament 2+1 tek Rruga Hysen Gjura ne zonen e Kinostudios. Apartamenti ndodhet në katin e 8 banim të një p [me shume]
I ri ne treg
€ 85.000
Shitet apartament 2+1, Rruga Hysen Gjura ne zonen e Kinostudios. Apartamenti është i pozionuar në katin e 7 banim t [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 3.000.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat