click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results

Properties listed in Kamez

€ 250
Jepet me qera apartament 2+1 , Kamez, afer bashkise . 📏Sipërfaqja e apartamentit 110 m2, kati 6. Pallat i ri me as [me shume]
€ 58.700
Shitet apartament 2+1  rr. Donald Trump , Kamez Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 3 . Siperfaqe totale 101 [me shume]
I ri ne treg
€ 58.550
Shitet apartament 2+1, Kamez 🏡 Kati i 4 banim. 📏 Sipërfaqja totale e apartamentit është 99.2 m2. 🛋 Salloni i ndenj [me shume]
I ri ne treg
€ 39.000
Shitet apartament 1+1, Kamez 🏡 Kati i 2 banim. 📏 Sipërfaqja totale e apartamentit është 66 m2. 🛋 Salloni i ndenjes [me shume]
I ri ne treg
€ 462.000
Shitet toke ne Kamez. Informacion mbi tokën: sipërfaqe totale prej 4200 m2 ndodhet buzë rrugës kryesore. Disponon d [me shume]
I ri ne treg
€ 150.000
Shitet Vile në Kamez ne Institut. Vila është me dy kateshe dhe papafingo, disponon nje sipërfaqe totale ndertimi  p [me shume]
I ri ne treg
€ 160.000
Shitet Vilë, ne Kamez. Informacion mbi pronën: sipërfaqja e truallit 500 m2 sipërfaqja e ndërtimit 278 m2 strukturë [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 3.000.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat