click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results

Properties listed in Ish Parku

€ 530 per month
Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi, sallon dhe kuzhine. Ndodhet ne katin e 6 me ashensor ne drejtim lindjeje E [me shume]
€ 57.000
Apartament 1+1, Ish Parku Autobusave Sipërfaqe ndërtimi 60 m2. Kati 5. Pallat ekzistues me hipoteke. Salloni ndenje [me shume]
Dhene me qera
€ 450
Zyre me qira tek rruga Sali Butka ish parku, pas Square 21, kati 2 Jepet me qira 450euro/muaj studio dentare, zyra [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 3.000.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat