click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in Irfan Tomini

I ri ne treg
€ 85.000
Shitet apartament 2+1+2 tek Rruga Irfan Tomini. Apartamenti ndodhet në katin e 1 banim të një pallati ekzistues dhe [me shume]
I ri ne treg
€ 60.000
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Ish Stacionit te fundit te Tiranes se Re, Rruga Irfan Tomini. Ndodhet në [me shume]
I ri ne treg
€ 150.000
Shitet ambient tek Ish Stacioni Fundit i Tiranes se Re Rruga Isuf Elezi. Eshtë i pozicionuar në katin 0 me sipërfaq [me shume]
€ 60.000
Adresa: Rr.”Irfan Tomini”, Tirane-stacioni i fundit i Tiranes se Re. Pallat ekzistues-Kati I. Siperfaqja: 60m2 2 Dh [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat