click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results

Properties listed in Himare

€ 1
Shiten toka per investim Himare. Siperfaqe dhe pozicionime te ndryshme Mundesi asistence ne pregatitjen e dokumenta [me shume]
€ 280.000
Shitet toke ne Himare fshat. Ka nje siperfaqe prej 3500 m2. Mundesi e arte investimi E pozicionuar buze rruge. Ndod [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 3.000.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat