click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in Gjiri Lalzit

I ri ne treg
€ 87.300
Shitet apartament 2+1 Lura 2, Gjiri Lalzit. salloni ambienti gatimit 2 dhoma gjumi tualeti ballkoni 97 m2 Kati 4 Pë [me shume]
I ri ne treg
€ 86.000
Shitet apartament 1+1 me oborr Vala Mar Rezidenc. salloni ambienti gatimit dhoma e gjumit tualeti ballkoni siperfaq [me shume]
I ri ne treg
€ 80.100
Shitet apartament 2+1 Lura 2, Gjiri Lalzit. salloni ambienti gatimit 2 dhoma gjumi tualeti ballkoni 89 m2 Kati 4 Pë [me shume]
I ri ne treg
€ 100.300
Apartament 2+1 tek Rezidenca San Pietro, Gjiri i Lalzit. Kati 2 banim dhe disponon sipërfaqe totale 100.3 m2. Organ [me shume]
I ri ne treg
€ 78.540
Apartament 1+1 tek Rezidenca San Pietro, Gjiri i Lalzit. Kati 2 banim dhe disponon sipërfaqe totale 74.8 m2. Organi [me shume]
€ 330.000
Toka ndodhet tek Gjiri Lalzit Durres pranë detit. Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës, 3000 m2 me certifikatë [me shume]
I ri ne treg
€ 240.000
Shitet apartament dupleks tek Rezidenca Lura 3, Gjiri i Lalzit. Ndertesa 2-kateshe disponon siperfaqe 125.68 m2, 84 [me shume]
I ri ne treg
€ 70.000
Shitet Apartament 1+1 tek Vala Mar Residences Gjiri Lalzit. Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 64 m2 dhe ndodh [me shume]
I ri ne treg
€ 70 /nata
Jepet me qera apartament 2+1 tek rezidenca Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit Apartamenti dispon nje siperfaqe 80 [me shume]
I ri ne treg
€ 100.000
Shitet papafingot 4+1  tek Rezidenca Perla, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis pishave te kompleksit. Apartamenti  [me shume]
I ri ne treg
€ 74.150
Shitet apartament 1+1 tek rezidenca e Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis pishave te kompleks [me shume]
I ri ne treg
€ 127.700
Apartamenti është i pozicionuar te kompleksi rezidencial “San Pietro”, i ndërtuar së fundmi te Gjiri i Lalzit në Du [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat