click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results

Properties listed in Fushe-Preze

I ri ne treg
€ 1.500 months
Jepet me qira Toke ne zonen e Fushe Preze 🏡 Ndodhet ne nje zone te aksesueshme lehte,per biznes. 📏Sipërfaqja e tru [me shume]
I ri ne treg
€ 1.500
Jepet me Qira Truall, Fushe-Preze. Pozicioni i tokes ka akses me rrugen kryesore . Sipërfaqja totale 8.540 m2. 🖼️ [me shume]
I ri ne treg
€ 140.000
Shitet toke ne Fushe-Preze. Informacion mbi tokën: sipërfaqe totale prej 4000 m2 ndodhet prane rrugës kryesore. Dis [me shume]
I ri ne treg
€ 300.000
Shitet vile ne Fushe-Preze. Strukturë 2 katëshe me oborr. Post parkimi. Peme dekorative dhe frutore. Sipërfaqe tota [me shume]
I ri ne treg
€ 121.000
Shitet toke ne Fushe Preze prane Restorant Kollza, me plan zhvillimi industrial, 32 min larg Tiranes me siperfaqe 2 [me shume]
€ 840.000
Shitet toke ne Rrugen e Aeroportit me siperfaqe 10500 m2 pa shkuar tek Epoka University. Toka eshte e pershatshme p [me shume]
€ 522.500
Shitet toke ne Rrugen e Aeroportit me siperfaqe 5500 m2 pa shkuar tek Epoka University. Toka eshte e pershatshme pe [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 3.000.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat