click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in Farke e Madhe

I ri ne treg
€ 220.000
Shitet tokë në Farkë. Sipërfaqje totale e tokës 2034 m2. Pozicioni i tokes eshte shume strategjik per ndertim vilas [me shume]
I ri ne treg
€ 352.000
Shitet tokë në Farkë prane Teg. Sipërfaqje totale e tokës 3200 m2. Pozicioni i tokes eshte shume strategjik per nde [me shume]
I ri ne treg
€ 1.180.000
Shitet tokë në Farkë prane Teg. Sipërfaqje totale e tokës 11800 m2. Pozicioni i tokes eshte shume strategjik per nd [me shume]
I ri ne treg
€ 1.020.000
Toke prane liqenit te Farkës. Sipërfaqje totale e tokës 17000 m2. Pozicioni i tokes eshte shume strategjik per nder [me shume]
I ri ne treg
€ 130.000
Shitet toke me leje ndertimi per vile 2 kateshe me pishine në një zonë të qetë dhe me ajër të pastër, pranë Liqenit [me shume]
I ri ne treg
€ 108.600
Shitet apartament 2+1 ne nje nga rezidencat private më ekskluzive në Shqipëri ne periferi te Tiranes, larg zhurmes [me shume]
I ri ne treg
€ 103.800
Shitet apartament 2+1 ne nje nga rezidencat private më ekskluzive në Shqipëri ne periferi te Tiranes, larg zhurmes [me shume]
I ri ne treg
€ 544.000
Vilat ndodhen në një zonë të qetë dhe me ajër të pastër, pranë Liqenit të Farkës. Vilat janë 3 Katëshe, kanë një si [me shume]
I ri ne treg
€ 981.500
Shitet toke në Farkë, Tiranë. Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës 9815 m2, prane rrugës kryesore. Disponon do [me shume]
I ri ne treg
100 € 981.500
Shitet toke në Farkë, Tiranë. Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës 9815 m2, prane rrugës kryesore. Disponon do [me shume]
I ri ne treg
€ 515.000
Vilat ndodhen në një zonë të qetë dhe me ajër të pastër, pranë Liqenit të Farkës. Vilat janë 3 Katëshe, kanë një si [me shume]
I ri ne treg
€ 252.000
Toka është e pozicionuar në zonën e Farkes se Madhe tek Rruga e Fushave. Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat