click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in Don Bosko

I ri ne treg
€ 500 /muaj
Jepet me qira apartament 2+1, Rruga e Elbasanit mbrapa Ambasades Amerikane. 🏡 Kati 2. 📏Sipërfaqja e apartamentit 1 [me shume]
I ri ne treg
€ 108.000
Shitet apartament 2+1 tek Fiori Di Bosco. 🏡 Kati 5 banim. 📏Sipërfaqja e apartamentit 104.8 m2 nga te cilat 94.3 m2 [me shume]
I ri ne treg
€ 97.500
Shitet apartament 2+1 tek Fiori Di Bosco. 🏡 Kati 9 banim. 📏Sipërfaqja e apartamentit 95.5 m2 nga te cilat 85.9 m2 [me shume]
I ri ne treg
€ 103.000
Shitet apartament 2+1 Don Bosko salloni ambienti gatimit 2 dhomat e gjumit tualeti  ballkoni kati 10 siperfaqe 104 [me shume]
I ri ne treg
€ 169.000
Apartament 3+1 në Don Bosko, Kompleksi Vizion Plus. Kati 4 banim i nje pallati 11 katesh, Siperfaqa 124.3 m2 Ambjen [me shume]
I ri ne treg
€ 175.000
Shitet ambient tregtar dhe apartament 2+1 Don Bosko. Kati 0 Sipërfaqe totale: 123.6 m2 , 67.5 m2 siperfaqe apartame [me shume]
€ 105.000
Shitet super apartament 2+1 ne kompleksin residencial ‘Fiori Di Bosco’, ne Don Bosko kulla e Matrix. Apartamenti di [me shume]
I ri ne treg
€ 75.600
Shitet apartament 1+1 tek Kompleksi ‘Vizion Plus’. Apartamenti ndodhet nĂ« katin e 4 banim dhe disponon [me shume]
Dhene me qera
€ 350 /muaj
Jepet me qera apartament 2+1 Rruga Don Bosko Kompleksi Vizion Plus. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 banim dhe ka s [me shume]
I ri ne treg
€ 126.000
Shitet apartament 3+1 ne zonen e Don Boskos buze rruge kryesore. Ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati ekzistue [me shume]
€ 62.000
Shitet apartament 1+1 ne Don Bosko prane Zogut te Zi Apartamenti ndodhet në katin e 1 banim të një pallati te ri . [me shume]
I ri ne treg
€ 123.000
Shitet apartament 2+1 në Don Bosko tek kompleksi Vizion Plus. Informacion mbi apartamentin: Kati 4 banim i nje pall [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat