click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in Dhermi

I ri ne treg
€ 190.000
Shitet apartament 2+1 në Green Coast Resort, Dhermi. Apartamenti disponon një sipërfaqe prej 90.8 m2 ndertim dhe 10 [me shume]
I ri ne treg
€ 139.500
Shitet apartament 1+1 në Green Coast Resort, Dhermi. Apartamenti disponon një sipërfaqe prej 80.5 m2 ndertim dhe 99 [me shume]
I ri ne treg
€ 139.700
Shitet apartament 1+1 në Green Coast Resort, Dhermi. Apartamenti disponon një sipërfaqe prej 75.4 m2 ndertim dhe 10 [me shume]
I ri ne treg
€ 190.000
Shitet apartament 2+1 me oborr, lloji vilë small twin në Green Coast Resort, Dhermi. Vila disponon një sipërfaqe pr [me shume]
€ 160.000
Shitet toke në Dhërmi, Vlorë. Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës 4000 m2. Disponon dokumentacion të rregullt [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat