click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results

Properties listed in Bulevardi Zogu I

€ 209.550
Shitet apartament 2+1, Bulevardi Zogu I Kati 6, ndertim i vitit 2022 Sipërfaqja e apartamentit është 127 m2 . Apar [me shume]
€ 261.590
Shitet apartament 2+1, Bulevardi Zogu I Kati 7, ndertim i vitit 2022 Sipërfaqja e apartamentit është 141.4 m2 . Ap [me shume]
€ 153.000
Shitet apartament 2+1 Rruga Mahmut Fortuzi 7 min larg qendres 🏡 Kati  5 banim. 📏Sipërfaqja e apartamentit 109.3 m2 [me shume]
€ 89.740
Shitet apartament 1+1 Rruga Mahmut Fortuzi 7 min larg qendres 🏡 Kati  7 banim. 📏Sipërfaqja e apartamentit 64.1 m2 [me shume]
I ri ne treg
€ 1.500 /month
Jepet me qira ambient tregtar tek Bulevardi Zogu I. Ambienti ndodhet në katin e 2 teknik dhe disponon sipërfaqe 170 [me shume]
I ri ne treg
€ 250 /month
Jepet me qira apartament 1+1 pranë Cirkut të Tiranës, tek Bulevardi Zogu I. Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim [me shume]
I ri ne treg
€ 540 /muaj
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Bulevardit Zogu I buze rruge kryesore. Informacion mbi apartamentin: ndë [me shume]
I ri ne treg
€ 150.000
Apartamenti ndodhet në Qendër pranë Ministrise se Drejtesise tek Bulevardi Zogu I, Rruga Papa Kristo Negovani. Apar [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 3.000.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat