click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results

Properties listed in Bulevardi Zhan Dark

€ 1.500
Ambient tregtar tek Rr. Martin Camaj BLV Zhan Dark. Jepet me qira 1500euro/muaj Shitet 30.000.000 lek Ambienti ësht [me shume]
€ 250
Apartament 1+1, Brryli Blv. Zhan Dark Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 60.42 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 ban [me shume]
I ri ne treg
€ 177.800
Apartament 2+1  pranë Ministrise se Drejtesise tek Bulevardi Zogu I, Katin e 4 teknik Sipërfaqe totale prej 111.1 m [me shume]
I ri ne treg
€ 227.180
Apartament 2+1 Bulevardi Zhan Dark prane ATSH Siperfaqje 113.59  m2. Kati i 2 banim. Salloni ndenjes, ambjenti gati [me shume]
€ 117.000
Shitet apartament 2+1 në Rrugen Vllazen Huta prane Ministrise se Punëve të Jashtme tek Bulevardi Zhan Dark. Informa [me shume]
€ 145.000
Shitet apartament 2+1 i poziconuar në një zone të preferuar dhe të ferkuentuar në afërsi të qendrës së Tiranës tek [me shume]
I ri ne treg
€ 182.700
Shiten apartamente 2+1 te poziconuar në një zone të preferuar dhe të ferkuentuar në afërsi të qendrës së Tiranës te [me shume]
I ri ne treg
€ 121.500
Shiten apartamente 1+1 te poziconuar në një zone të preferuar dhe të ferkuentuar në afërsi të qendrës së Tiranës te [me shume]
I ri ne treg
€ 210.600
Shiten apartamente 3+1 te poziconuar në një zone të preferuar dhe të ferkuentuar në afërsi të qendrës së Tiranës te [me shume]
I ri ne treg
€ 279.900
Shitet apartament duplex I poziconuar në një zone të preferuar dhe të ferkuentuar në afërsi të qendrës së Tiranës t [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 3.000.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat