click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in Bulevardi Bajram Curri

I ri ne treg
€ 211.000
Shitet ambient tregtar ne qendren tregtare ETC,  Bulevardi Bajram Curri . Disponon nje siperfaqja totale prej 51 m2 [me shume]
I ri ne treg
€ 70.000
Shitet dyqan 39 m2, tek “Bulevardi Bajram Curri” ne Tirane. Dyqani ndodhet buze rruge kryesore ne katin [me shume]
€ 140.000
Shitet apartament 2+1 pranë Bulevardit ‘Bajram Curri’, në Bllok. Apartamenti është ndërtim i ri dhe dis [me shume]
€ 120.000
Shitet Apartament 2+1 i konvertuar ne 1+1 tek Kinema Agimi ne Bulevardin Bajram Curri, Blloku. Infromacion mbi apar [me shume]
I ri ne treg
€ 1.500 /muaj
Lokali është i pozicionuar tek Bulevardi Bajram Curri, ne nje pozicion shum te favorshem. Informacion mbi lokalin: [me shume]
€ 220.000
Shitet vile tek Marteniteti Ri, Rruga Sadik Petrela, fundi i Bulevardit Bajram Curri. Vila ka strukturë 2-katëshe, [me shume]
I ri ne treg
€ 220.000
Shitet Bar-Restorant tek Bulevardi Bajram Curri, tek Pallati me Shigjeta. Lokali ndodhet ne nje rruge me intensitet [me shume]
I ri ne treg
€ 110.000
Shitet apartament 2+1 ne Bulevardin Bajram Curri tek ish Stacioni fundit i Tiranes se Re. Ndodhet ne katin e 2 bani [me shume]
I ri ne treg
€ 500.000
Shitet klinike dentare ne rr. Bulevardi Bajram Curri, tek Pallati me Shigjeta. Ka funksionuar si lokal ndodhet ne n [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 1.500.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat