click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results

Properties listed in Brryli

€ 135.000
Shitet apartament 2+1+2blk , Brryli prane Marternitetit te Ri 🏡 Kati 5 pallat i ri me ashensor, me certifikat prone [me shume]
€ 100.000
Shitet apartament 2+1, Tek Brryli Kati 2, pallat i viteve 2000 pa ashensor, me dokumentacion te rregullt hipotekor. [me shume]
€ 95.475
Shitet apartament 2+1+2 , Brryli 🏡 Kati 6 pallat i ri me ashensor, me certifikat pronesie dhe i rivlersuar, 📏Sipër [me shume]
I ri ne treg
€ 500.000
Vile Brryli, buze rruge kryesore. 3 kateshe Sipërfaqe ndertimi 300 m2. 3 ambiente ndenje,  2 ambiente gatimi, 6 dho [me shume]
I ri ne treg
€ 260.000
Shitet ambient tregtar pranë Brrylit tek rruga Sitki Cico. Informacion mbi ambientin: kati 0, sipërfaqe e brendshme [me shume]
I ri ne treg
€ 136.000
Shitet apartament 3+1 i pozicionuar tek Brryli në një ndërtim të ri. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 136 m2, ndod [me shume]
I ri ne treg
€ 60.000
Disponojmë apartament 1+1 në një zonë shumë të qetë dhe të sigurt,në zonën e Brrylit Rruga Arkitekt Kasemi. Apartam [me shume]
I ri ne treg
€ 2.200 /m2
Shitet ose jepet me qera ambient tregtar me zonen e Brrylit 50 m nga kryqezimi i Brrylit me Lanen. Ambienti dispono [me shume]
I ri ne treg
€ 94.910
Shitet apartament 2+1 ne katin e 4-te ne nje godine banimi 8 kateshe tek Brryli perball Martenitetit te Ri me siper [me shume]
  • Advanced Search

    € 0 to € 3.000.000

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat